Saltkar 1800-tal

289425

SALTKAR, 1800-tal, båtformade på romboid fot, tryckt dekor av blomster, höjd ca 6,5 cm

Lagningar vid ben, smärre bortfall vid lagningar

Diverse

Monter 14

Saltkar 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
1661965
1661252
1661252
1 700
1658273
1 600
1661246
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.