12 stolar i gustavian stil

289419

STOLAR, 12 st, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålade, kannelerade ben

I renoveringsbehov, ryggbrickor finns, slitage

Rum 6

12 stolar i gustavian stil

Budhistorik (8 bud)
1661358
3 800
1660921
3 600
1661357
3 600
1660921
1660920

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.