Arne Nilsson

289415

NILSSON, Arne (född 1925): Byggnader, monogramsignerad och daterad AN-47, olja på pannå, 65x81cm

Fack 9

Arne Nilsson

Budhistorik (9 bud)
1661714
1 300
1661701
1661701
1661036
550
1660825
500

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.