Ehrén litografier Stockholm

289412

EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (6) Stockholmsmotiv ur portföljen "Staden mellan broarna", signerade och daterade Sven Olof Ehren -74, numrerade 64/360 en numrerad 63/360, färglitografier, 32x44 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 4

Ehrén litografier Stockholm

Budhistorik (8 bud)
1651071
2 600
1651087
2 400
1651071
1650953
1651070

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.