Elis Ryberg färglitografi

289406

RYBERG, Elis (1919-1985): Man på zebra, signerad samt numrerad Elis Ryberg 206/300, färglitografi, 52x43 cm

Fack 15

Elis Ryberg färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1660441
500
1660823
500
1660441
450
1660815
1660441

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.