Edvard Wallenqvist oljemålning

289404

WALLENQVIST, Edvard (1894-1986): "Apelsiner", signerad Wallenqvist samt daterad a tergo-58, olja på pannå, 45x54 cm

Färgbortfall

Fack 10

Budhistorik (6 bud)
1653827
550
1660407
500
1653827
450
1660404
1653827

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.