Lejonskulptur

289394

SKULPTUR, lejon, 1900-tal, efter Alfred Barye, patinerad metall, längd 44 cm

Slitage, nedsjunken bottenplatta

Konst, Skulpturer

Monter 13

Lejonskulptur

Budhistorik (11 bud)
1657512
2 600
1651755
2 400
1651685
1651754
1651685
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.