Oljemålning signerad Maes

289390

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Belgien, 1900-tal): Sittande figurer, signerad Maes -58, olja på duk, 60x70 cm

Fack 3

Oljemålning signerad Maes

Budhistorik (11 bud)
1661937
750
1661934
700
1661921
650
1661933
650
1661921
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.