Sängbord 1950-tal

289361

SÄNGBORD, 1900-talets mitt, bemålat, höjd 57, 66x35 cm

Senare bemålat

Rum 12

Sängbord 1950-tal

Budhistorik (10 bud)
1660860
750
1654312
700
1655640
650
1654312
600
1654207
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.