Etuier silver

289360

ETUIER, 3 st., silver, en stämplad Åbo 1957, vikt ca 290 g

Delvis med inskriptioner och bucklor

Silver

Etuier silver

Budhistorik (4 bud)

1659013
900
1650597
1650595
550
1649873
500

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.