Taklykta i orientalisk stil

289359

LYKTA, 1900-tal, patinerad metall med genombruten dekor, orientalisk stil, elektrifierad, höjd 67 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 4

Taklykta i orientalisk stil

Budhistorik (17 bud)
1661340
2 800
1661087
2 600
1661078
2 400
1661063
1660913

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.