Ernest Salvado tre blandteknik på papper

289355

SALVADO, Ernest (1929-1985): (3), Kompositioner, signerade E Salvado -64 -65, blanteknik på papper, 100x70 cm samt 69x49 cm; oramade

Hanteringsveck, skador

Rum 1

Budhistorik (1 bud)

1660814
2015-01-29 10:34:20

2015-01-29 kl 11:06
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.