Olle Carlström två oljemålningar

289348

CARLSTRÖM, Olle (född 1920): (2) "Vasshavet", signerad och daterad Olle Carlström -96, olja på duk, 60x73 cm, "Granitlandskap", signerad Olle Carlström -61, olja på duk, 50x61 cm

Rum 6

Budhistorik (2 bud)

1658589
1651459

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.