Harald Sonesson Mumin

289347

SONESSON, Harald (född 1942): Mumin följer strömmen, signerad Harald Sonesson, akvarell, tusch, plastfilm, 23x20 cm; oramad

Fläckar

Monter 16

Harald Sonesson Mumin
Budhistorik (16 bud)
1662245
1662053
1662244
950
1662053
900
1662243
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.