Harald Sonesson Mumin

289338

SONESSON, Harald (född 1942): Mumin och Sniff i blåsväder, signerad Harald Sonesson, akvarell, tusch, plastfilm, 17,5x23,5 cm; oramad

Monter 16

Harald Sonesson Mumin

Budhistorik (15 bud)
1663553
1663374
1 400
1663374
1658778
1658778
750

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.