Harald Sonesson Mumin

289335

SONESSON, Harald (född 1942): Mumin tar ett dopp, signerad Harald Sonesson, akvarell, tusch, plastfilm, 27x19 cm; oramad

Smärre fläckar

Monter 16

Harald Sonesson Mumin

Budhistorik (11 bud)
1662927
1662892
750
1662849
700
1662716
650
1662595
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.