André Beaudin, Les oiseaux et l'escalier

289332

ANDRÉ BEAUDIN (Frankrike 1898-1979), Les oiseaux et l'escalier, signerad och daterad A. Beaudin 1936, olja på duk, 46x55 cm.
PROVENIENS: Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
1663072
7 000
1663071
6 400
1662942
1662076
3 600
1661896

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.