Pelarbord 1900-talets första hälft

289328

PELARBORD, 1900-talets första hälft, enligt uppgift Svensk Hemslöjd, valnöt, höjd 56, diameter 76 cm

Skivan ngt blekt, bruksslitage

Rum 8

Budhistorik (7 bud)
1660619
600
1658606
550
1658594
500
1658605
450
1658594

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.