Hans Dahl oljemålning

289323

DAHL, Hans (Norge, 1881-1919): Fjordlandskap med flicka, signerad, olja på duk, 56x42 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Hans Dahl oljemålning

Budhistorik (22 bud)
1661774
17 000
1661766
16 500
1661773
16 500
1661766
16 000
1661711
11 500

Slutpris SEK:
17 000
1 748 EUR, 1 991 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.