Johannes Vennekamp portfölj med 14 färgetsningar

289322

VENNEKAMP, Johannes (född 1935): "Alla musica" 1977, signerade Vennekamp, komplett portfölj med 14 färgetsningar 74/75, bladstorlek 38x29 cm, Edition Sonet, Stockholm

Monter 20

Budhistorik (2 bud)

1664903
650
1661740
600

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.