"I Roland Svenssons Övärld"

289321

SVENSSON, Roland, "I Roland Svenssons Övärld" av Bo Grandin, signerad, 47/200, bibliofilutgåva; en signerad färglitografi medföljer

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Monter 15

Budhistorik (16 bud)
1661173
1661134
1661172
1661134
950
1661171
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.