Roland Svensson "Dagar i skärgård och annorstädes"

289318

BOK, Roland Svensson: "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade och numrerade Roland S. 202/400, 19x13 cm, och 4 dagböcker i faksimilutgåva, 1990

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Monter 15

Roland Svensson

Budhistorik (9 bud)
1661162
2 400
1661175
1661162
1650228
1 900
1651572
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.