Brigtitte Coudrain portfölj med sju färgetsningar

289317

COUDRAIN, Brigitte (född 1934): Stilleben, portfölj med 7 färgetsningar, 1976, signerade och numrerade 80/90, 27x29 cm, Edition Manus Presse, Stuttgart

Kundcenter

Budhistorik (1 bud)

1661738
2015-01-29 19:49:43
500

2015-01-31 kl 13:06
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.