Harald Sonesson Mumin

289316

SONESSON, Harald (född 1942): Mumin och Sniff hämtar ved, signerad Harald Sonesson, akvarell, tusch, plastfilm, 17,5x20,5 cm; oramad

Monter 16

Harald Sonesson Mumin
Budhistorik (13 bud)
1662250
850
1661465
1662249
750
1661465
700
1662248
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.