Harald Sonesson Mumin

289312

SONESSON, Harald (född 1942): Råddjuret i tankar på Lilla My, Mumin i vatten, signerad Harald Sonesson, akvarell, 35,5x25 cm; oramad

Monter 16

Harald Sonesson Mumin
Budhistorik (27 bud)
1659974
2 600
1659415
2 400
1658758
1658588
1658757

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.