Paul Delvaux litografi

289307

DELVAUX, Paul (1897-1994): La Forêt, 1971, signerad och numrerad P. Delvaux 11/50, litografi, 41x30 cm
Litteratur: Jacob 43

Rum 6

Paul Delvaux litografi
Budhistorik (5 bud)
1663868
2 600
1663866
2 400
1663118
1656397
1 800
1652550

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.