Erik Dahlgren akvarell

289305

DAHLGREN, Erik (1887-?): Sommarkväll, Norrtälje Rosätra gård, signerad och daterad E Dahlgren, akvarell, 42x55 cm

Fack 15

Erik Dahlgren akvarell

Budhistorik

2015-01-29 kl 20:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.