Oljemålning Bousard

289304

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Gestalter, signerad J. Bousard, olja på duk uppfodrad på pannå, 37x45 cm

Fack 1

Oljemålning Bousard

Budhistorik (20 bud)
1660861
1 800
1660848
1 700
1659493
1 600
1660834
1 600
1659493

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.