Gunnar Pettersson akvarell

289302

PETTERSSON, Gunnar (född 1947): Tofsvipa, signerad Gunnar Pettersson, akvarell, 49x35 cm, handgjord delvis förgylld ram

Fack 3

Gunnar Pettersson akvarell

Budhistorik (4 bud)

1661961
950
1659862
850
1652292
550
1651163

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.