Bord med kopparskiva jugend

289301

BORD med kopparskiva, löstagbar, 1900-talets början, jugend, mahogny, med intarsia, höjd 65, diameter 70 cm

Bruksslitage

Rum 11

Bord med kopparskiva jugend

Budhistorik (16 bud)
1661485
3 200
1660388
1660388
2 800
1655908
2 600
1655908

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.