Axel Nordgren oljemålning

289291

NORDGREN, Axel (1828-1888): Kustlandskap, signerad A Nordgren, olja på pannå, 27x41 cm

Smärre färgbortfall, ramskador

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Axel Nordgren oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1661059
4 200
1661054
1661045
3 800
1661053
3 600
1661045
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.