Myles Birket Foster akvarell

289289

FOSTER, Myles Birket (England, 1825-1899) tillskriven: Gårdsexteriör, monogramsignerad, akvarell, ca 20x31,5 cm

Fukstskador i passepartout, ej examinead ur ram

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Myles Birket Foster akvarell
Budhistorik (7 bud)
1661685
1661446
1660406
1658315
900
1656438

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.