Erik Olson färgträsnitt

289282

OLSON, Erik (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson 1962, 258/300, färgträsnitt, ca 50x35 cm, ramad

Fack 18

Erik Olson färgträsnitt

Budhistorik (15 bud)
1661331
1 400
1661367
1 300
1661331
1659089
1659089

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.