Lennart Olausson akvarell

289279

OLAUSSON, Lennart (född 1944): "Malaga", signerad Lennart Olausson, akvarell, ca 29x39 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 1

Lennart Olausson akvarell

Budhistorik (8 bud)
1659154
700
1659155
650
1659154
600
1656948
550
1649820
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.