CG Karlsson serigrafi

289278

KARLSSON, Göran C (född 1944): Komposition, monogramsignerad och daterad CGK 82, serigrafi, ca 20x29 cm, ramad

Fack 8

CG Karlsson serigrafi

Budhistorik (12 bud)
1661594
850
1661574
1661592
750
1661574
700
1661588
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.