Gösta Liljedahl oljemålning

289263

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): På tur, signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, ca 60x73 cm

Fack 9

Gösta Liljedahl oljemålning

Budhistorik (27 bud)
1661628
2 400
1661418
1661620
1661418
1 900
1661618
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.