Nils Tirén akvarell

289262

TIRÉN, Nils (1885-1935): Gråsparvar, signerad och daterad Nils Tirén 1912, akvarell, 24,5x33,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Nils Tirén akvarell

Budhistorik (31 bud)
1661826
4 800
1650977
4 600
1661825
4 600
1650977
4 400
1661824
4 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.