Gösta Liljedahl oljemålning

289254

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): Spänd interiör, signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, ca 117x100 cm

Rum 6

Gösta Liljedahl oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1661178
1 400
1660753
1 300
1661177
1 300
1660753
1660751

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.