Kunglig Dansk figurin Axel Locher

289252

FIGURIN, porslin, Royal Copenhagen, otydligt monogramsignerad och daterad 1905, sannolikt Axel Locher, numrerad untertill 673 samt 149, ca 21 x 24 cm

Keramik/Porslin

Monter 11

Budhistorik (7 bud)
1648004
1656303
1648004
1647666
950
1647666
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.