Fåtöljer röd plyschklädsel

289251

FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, bonad björk, röd plyschklädsel, fötter i ball and claw, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

Rum 10

Fåtöljer röd plyschklädsel

Budhistorik (17 bud)
1661084
3 400
1657884
3 200
1657255
1657883
1657255
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.