Soffbord jakaranda

289249

SOFFBORD, Ib Kofod-Larsen, Säffle Möbelfabrik, underrede i jakaranda, svart stenskiva, höjd 52, 152x62 cm

Bruksslitage, någon enstaka nagg på stenskivan

Rum 6

Soffbord jakaranda

Budhistorik (28 bud)
1661142
5 600
1661140
5 400
1661132
5 200
1661130
5 000
1661129
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.