Dalahäst 1900-talets andra hälft

289238

HÄST, Dalarna, 1900-talets andra hälft, svartmålad med polykrom dekor, total höjd 50 cm

Smärre färgbortfall o skador

Diverse

Rum 3

Budhistorik (19 bud)
1655120
1 800
1659516
1 700
1655120
1 600
1655004
1655119

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.