Sven Jonson färglitografi

289236

JONSON, Sven (1902-81): Örnar över staden ur serien Strändernas svall, signerad Sven Jonson, 185/390, färglitografi, 40x48, Ed. Galerie Börjeson Malmö

Fack 18

Sven Jonson färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1661732
2015-01-29 19:48:31

2015-01-31 kl 16:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.