Sven jonson färglitografi

289235

JONSON, Sven (1902-81): Cyklopens grotta ur serien Strändernas svall ur serien Strändernas svall, signerad Sven Jonson, 185/390, färglitografi, 40x48, Ed. Galerie Börjeson Malmö

Fack 12

Sven jonson färglitografi
Budhistorik (10 bud)
1664493
1661730
950
1664492
950
1661730
900
1664491
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.