Vas av Timo Sarpaneva

289233

VAS, glas, signerad Timo Sarpaneva 13/1987, höjd 25 cm

Nagg samt repor

Ändringar/tillägg
Nagg samt repor

Glas, Konstglas, Design

Monter 11

Vas av Timo Sarpaneva

Budhistorik (6 bud)
1657264
2 400
1656075
1654874
1654871
1 600
1648372

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.