Spegel Karl Johan

289232

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, ca 191x65,5 cm

Senare glas, smärre skador

Speglar

Rum 5

Spegel Karl Johan

Budhistorik (22 bud)
1656472
1660279
1656472
1 900
1659675
1 800
1656472
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.