Oljemålning

289229

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (enligt uppgift Ryssland): Kvinna i grönt, olja på duk, signerad, 68x57 cm

Ändringar/tillägg
Enligt uppgift Ryssland

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1661066
2 600
1660581
2 400
1660385
1654415
1660379

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.