Ljusstakar silver

289228

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, gustaviansk stil, stämplade C G Hallberg, Stockholm 1906, bär spår av förgyllning, höjd 28 cm, vikt ca 1140 g

Silver, Silverljusstakar

Monter 9

Ljusstakar silver

Budhistorik (28 bud)
1658990
23 000
1658464
22 000
1658765
21 000
1658464
20 000
1658764
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 203 EUR, 2 588 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.