Orientmatta

289224

ORIENTMATTA, ca 360x260 cm

Langetteringar med slitage, fransar med skador, ställvis sliten

Ändringar/tillägg
Malskador

Mattor/Textilier, Äkta mattor

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (3 bud)

1664153
1 900
1663717
1 600
1653029

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.