Fred Veston oljemålning

289223

VESTON, Fred (1900-tal): Komposition med figurer, signerad fred Veston, olja på duk, 40x51 cm

Rum 3

Fred Veston oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1658712
1658253

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.